Napisz o swojej szkole do kolegi z Wielkiej Brytanii, z którym korespondujesz. Napisz :

kiedy zaczynają i kończą się lekcje

co uczniowie robią w czasie przerw

o zasadach obowiązujących w szkole

prosze napisac po angielsku i potem po polsku przeztlumaczenie

2

Odpowiedzi

2010-03-30T18:39:06+02:00
Hi I can tell you about my school we usually from 5 to 7 lessons. it lasts 45 minutes to begin at 8:00, the students usually eat breakfast, or learn to beat the tests, in Polish schools are very simple rules, eg, non-combat challenges lie ahead on the breaks torment teachers or students, are also prohibitions of Use bad words, and so I would like to greet you a papa to po angielskucześć mogę opowiedzieć tobie o mojej szkole przewaznie mamy od 5 do 7 lekcji .trwają one 45 min zaczynaja się o 8.00,uczniowie zazwyczaj jedzą śniadanie ,biją się lub uczą do sprawdzianów ,w Polskich szkołach są bardzo proste zasady np,zakaz walk na przerwach wyzywania nauczycieli lub dręczenia uczniów ,są takze zakazy uzywania brzydkich słów i tym podobne chciałbym ciebie bardzo pozdrowić papa to po PL
3 3 3
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-30T18:47:52+02:00
Oto przykład mojego listu wymyślałam na szybko jak byś mogła napisać . ;) Oczywiście imię osoby do której piszesz list itd. możesz zmienić ja daję tylko przykład ;)
Oto treść po polsku :
Hej roksana! Dawno do Ciebie nie pisałam co nowego w naszej szkole a na pewno jesteś ciekawa! ;)
Codziennie musimy iść na ósmą godzinę do szkoły i kończymy różnie .. w poniedziałki , wtorki i piątki o trzynastej , w środę o czternastej ale za to w czwartek o dwunastej trzydzieści . Najbardziej w szkole lubimy przerwy. Każdy na przerwach gra w butelkę , spaceruje po szkole , je swoje śniadanie i się bawi. Najczęściej na przerwach gramy w ping ponga. W szkole mamy także specjalny kodeks z zasadami który uczniowie muszą przestrzegać. Jest w nim napisane na przykłąd to że nie wolno na przerwach biegać , nie wolno się malować do szkoły czy to , że nie można bić się z innymi i trzeba być dla innych koleżeńskim.
To na tyle... Pozdrawiam! ;))
A to treść po angielsku :
Hey Roxanne! Once upon a time I wrote to you not what's new in our school and certainly are interesting! ;)
Every day we go to the eighth hour to school and finish differently .. Mondays, Tuesdays and Fridays at the Thirteenth, Fourteenth on Wednesday but it is on Thursday at noon thirty. We like the most in school breaks. Each of the game in the bottle breaks, walks after school, if your breakfast and the fun. Most on the breaks we play ping pong. At school we also have a special code of rules which students must follow. It is written, for example, is that you can not run on the breaks are not allowed to paint the school is it that you can not fight with others and must be for others koleżeńskim.
It's so ... Yours! ;))
3 3 3