Odpowiedzi

2010-03-30T19:47:55+02:00
10 * ( 1,70 + 0,25 * 2 ) = 22
6 4 6
2010-03-30T19:48:09+02:00
1,70*10= 17zł
0,25*2= 0,50
0,5*10=5zł
17+5= 22zł
9 4 9
2010-03-30T19:51:07+02:00
1,70 zł - cena kefiru
0,25 - cena bułki

1,70 zł+(2*0,25 zł)=2,20 zł
2,20 zł*10 osób = 22 zł

ODP: Potrzeba 22 złotych, aby kupić jeden kefir i 2 bułki dla 10 osób.
2 5 2