Piszę opis domu. Mam z niektórymi rzeczami problem.
Jaki może być styl domu, charakter? Jakie może być rozmieszczenie okien, ich rodzaj? Jakie mogą być detale? Jakie może być ogólne wrażenie domu? Jak można ocenić dom i ludzi, którzy w nim mieszkają? Otoczenie domu - stoi po prostu na obrzeżach miasta, a w okół niego są inne domy i nie wiem jak to napisać. Dom, który opisuję jest prosty w budowie. (tak jakby po prostu klocek) Chciałabym jakoś ciekawie to napisać. Jak można ogólnie ciekawie napisać taki opis domu?Z góry dziękuję za odpowiedź i oczywiście dam naj.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-01T21:13:53+02:00
Dom moich marzen lub moj rodzinny dom...
Jest stylowa drewniana budowla z lat powojennych.Okna za rozmieszczone blisko siebie i dosyc nisko,oprawione w oryginalne rzezbione okiennice ,koloru bordo.Ma jedno glowne wejscie, obok ktorego dobudowany jest ganek.Dom stoi na obrzezach miasta,otoczony sasiedztwem, rownie ciekawych budowli,jednak bardziej nowoczesnych...
Dom jest symetryczny i niewymownie urokliwy.Przed wejsciem widoczne sa dwa potezne filary. Od poludniowej strony knacze winogrona oplataja niemalze cala sciane. Wszystko to sprawia nader sympatyczne wrazenie.