Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2009-11-01T18:12:29+01:00
A) 0,3*28,50zł=8,55zł
b) 0,35*21,40zł=7,49zł
2009-11-01T18:13:43+01:00
A)0,3*28,5=8,55zł
b)0,35*21,4=7,49zł
2009-11-01T18:15:18+01:00
A) 0,3 * 28,50 = 8,55
Od Za o,3 kg tego sera trzeba zapłacić 8,55 zł.

b) 35 dag =0,35 kg
o,35 * 21,40 = 7,49
Odp.za 35 dag tych cukierków trzeba zapłacić 7,49 zł.