Odpowiedzi

2010-03-31T17:12:41+02:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Laura.Poznałyśmy się w przedszkolu w latach dziecięcych i przyjaźnimy się ze sobą do dnia dzisiejszego.Zawsze mogę na niej polegać , nigdy mnie nie zawiodła.Jest sympatyczną , energiczną , zabawną osobą przy której czuję się dobrze.Nawet największa chandra mija w jej obecności.Potrafi ona znaleźć rozwiązanie z każdej sytuacji.Zna mnie ona bardzo dobrze , czasem się zastanawiam czy nie bardziej niż ja sama.Uważam , że zasługuje ona na miano najlepszej przyjaciółki.
40 4 40
Najlepsza Odpowiedź!
2010-03-31T17:16:08+02:00
Napisze Ci przykładowy opis a ty coś wybierz :)
Każdy zgodzi się z tym, że przyjaciel jest nam potrzebny.Ja równierz mam przyjaciółkę.Ma na imię Ewelina i jest średniego wzrostu.Jej proste, blond włosy sięgają do ramion.Ma ona zielone oczy i jest szczupła.Jest ona moim najcenniejszym skarbem gdyż zawsze mi pomaga.Dzięki niej jestem bardzo szczęśliwa.Nie pytając o powód mojego smutku, potrafi sprawić że znowu wraca mi radość.Gdy z nią rozmawiam czuję że możemy sie porozumiewać bez słów.Akceptuje ona zarówno moje zalety jak i wady.Moja przyjaciółka zawsze wie ci ja czuję i rozumie mnie dobrze.Gdy jest ona przy mnie potrafię lepiej myśleć i działać.Cieszę się że Ewelina jest moją przyjaciółką, ponieważ jest szczera, przyjacielska i ma poczucie humoru, a to u ludzi cenię najbardziej.

Mi to zajęło stronę i troche w zeszycie :)
mam nadzieję że ci pomogłam :)
86 4 86
2010-03-31T17:25:48+02:00
-----------------------------Mój przyjaciel
l_ Mój przyjaciel nazywa się Gracjan Kunikowski ma 11 lat. Mieszka w mieście Redzie i chodzi do Szkoły Podstawowej nr 9 w Redzie. Ma rodzeństwo - brata Kacpra, który ma 5 lat. Jego mama ma 36 lat i ma na imię Beata, tata ma 40 lat i nazywa się Adam. Gracjan urodziny ma 13 października. Lubi przedmiot - j.Angielski. Niebieski - to jego ulubiony kolor. Ubiera się sportowo.
l_ Jest blondynem, ma niebieskie oczy i ma bladą cerę. Ma 155cm wzrostu i waży 40 kg. Jego włosy są krótkie i proste. Nie ma grzywki. Ma duże oczy i mały, zadarty nos. Gracjan nie jest gruby.
l_ Jest miły, sympatyczny, lubiany przez innych, wesoły i wgl. Ma dużo cech.
l_ Myślę, że fajnie jest mieć takiego kolegę.

Przykład pracy.
35 4 35