Odpowiedzi

2010-04-02T19:26:33+02:00
Myślę, że ja bym chciała zobaczyć w lustrze oblicze mego cienie, ponieważ każdy z nas nie wiem jaki jest dla innych i dlaczego i jak by miał się zmienić .. Każdy z nas wie jaki jest jego rówieśnik, ale nie wiem jaki on jest dla innych. Pozdrawiam :)
1 5 1
  • Użytkownik Zadane
2010-04-02T19:29:15+02:00
Fajne pytanie więc.We śnie chciała bym zobaczyć przyszłość .Oraz możliwośc przenieśienia się do innego magicznego świata w którym bym mogła robić co mi sie podoba we śnie miała bym wakacje :)Ponieważ był coś fantastycznego co nie mam a codzień.
W lustrze bym chciala zobaczyc moją pryszłośc .
I miec taka możliwośc ze zobacze osoby które mnie kochająi sąmoimi prawdziwymi przyjaciółmi (było by to lustro prawdy).
Pozdrawiam :)Te obie rzeczy by były bardzo przydatne we współczesności
1 1 1
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-02T19:33:23+02:00
We własnym snie chciałabym widzieć świat pozbawiony przemocy, problemów i egoizmu. Aby ludzie byli tolerancyjni, przyjaźni i pozbawieni odruchów "złego czlowieka".Byłby to świat idealny w ktorym byloby miejsce dla ludzi różnej rasy, pochodzenia, religii. Ludziom nie zależałoby tylko na dobru materialnym, ale też na szczęsciu innych ludzi.Górowałaby miłość, przyjaźń, zrozumienie. Potrafilibyśmy sobie przebaczać. W dzisiejszych czasach ludzi interesuje tylko ich własny biznes i pogoń za pieniędzmi.Chciałabym , aby w tym śnie nie umierali ludzie, zwłaszcza małe dzieci, które jeszcze nie zdążyły poznać świata, jak również zwierzęta, bez których ten świat byłby szary i monotonny.Mam nadzieję, ze taki sen będzie kiedyś dla nas wszystkich rzeczywistością. pozdrawiam
1 5 1