Odpowiedzi

2010-04-04T19:06:04+02:00
3*x+4*(x+1,5)=3x+4x+6=7x+6 --> to jest cena za te 7kg cukierków

teraz (7x+6)/7=7x/7+6/7=x+6/7 zł --> za kilogram mieszanki
1 1 1