Wypracowanie dokładne i piękne . Opis miejsca Narnii (Lew, czarownica, stara szafa) W wypracowaniu nie mogą się powtarzać słowa. wypracowanie musi być rozwinięte musi być w niej wstęp, rozwinięcie , zakończenie. wypracowanie musi mieć tytuł ,,Ulubiona moja książka to Opowieści z Narnii ( Lew, czarownica, stara szafa). Proszę o szybkie rozwiązania tego zadania.Bardzo proszę.

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-05T07:51:31+02:00
Mojaa ulubiona książka"

Jedną z moich ulubionych książek jest ta pt."[niewiem jaki był tytuł tej książki wystarczy ze sb go wpiszesz].
W tej wspaniałej książce opisywana jest kraina magii jaką jest Narnia, a dzrzwiami do niej są dzrzwi do starej szafy w domu profesora.
Narnia to kraina pełna mówiących zwierząt, nimf, olbrzymów i Faunów. Na czele tych zwierząt stoi legendarny lew Aslan. W tej przepięknej krainie ciągle jest wiosna, kwitną pięknie pachnące kwiaty oraz wszyscy mieszkańcy są szczęśliwi. Niestety nie zawsze tak było. Zła biała czarownica sprowadziła na Narnie wieczną zimę i zabiła lwa Aslana. Dzięki pomocy rodzeństwa zostaje pokonana zła pani, a lew zmartwychstaje. Rodzeństwo Zuzanna, Edwart,Łucja i Piotr zostali władcami Narnii.
Moim zdaniem ta ksiązka opisuje bardzo ciekawe chistorie czwórki dzieci i zwierząt, które je otaczają. Myślę, że każdy z nas chciałby się przenięść do tak wspaniałej krainy.


mam nadzijee ze sie podobaa i pomogłaaam xxD :P
9 3 9