Prosze o napisanie listu przynajmniej 150słow
po angelsku w którym mam napisac do osoby która była na moich urodzinach i piszemy do niej by podzienkować za prezent który dostałam od mojego chłopaka krzysia śliczno Spodniczkie dzinsowo i biało tunike która jest fantastyczna..i o takim prezencie własnie marzyłam
-mam opsisac co mi sie podobało\
co dostałam od znajomych
i serdecznie podziękować za prezent ze te urodziny były znakomite i udane że ciesze sie z prezentow
i inne..
Ma byś fajne wymyslony
i napisany [po polskiu i po
Angelsku

prosze o pomoc a zgłosze naj lepsza..ale to jest na ocene wienc ,ma byc super napisane

Gosia

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-05T19:12:32+02:00
Hellow !.
It on my birthdays was fantastically. A lot of guests were and I the most was glad from this that all my came friend. Excellent party was. We danced a lot of, we played, we sang song itp. I Got amazing presents though their to does not wait. From my splendid I got boy skirt and to dream tunic about what always. I from my friend got the bear, cosmetic, jewellery, as well as a lot of different interesting affair. I be please very that I have so splendid friends as well as boy. These were the best my birthdays, chciałabym jeszcze raz to powtórzyć.
I greet Gosia.


Cześć.
Na moich urodzinach było fantastycznie. Było dużo gości a najbardziej ucieszyłam się z tego że przyszli wszyscy moi przyjaciele. Była świetna zabawa. Dużo tańczyliśmy, bawiliśmy się, śpiewaliśmy piosenki itp. Dostałam niesamowite prezenty chociaż ich nie oczekiwałam. Od mojego wspaniałego chłopaka dostałam spódnice i tunike o jakiej zawsze marzyłam. Od moich przyjaciół dostałam misia, kosmetyki, biżuterie, oraz dużo innych ciekawych rzeczy. Bardzo cieszę się że mam tak wspaniałych przyjaciół oraz chłopaka. To były najlepsze moje urodziny chciałabym jeszcze raz to powtużyć.
Pozdrawiam Gosia.
jeśli chcesz jeszcze jakieś zdania to napisz ;)