Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-05T14:45:29+02:00
Kochany Maćku
Chciałabym Ci podziękować za ostatni list do którego dołączyłeś zdjęcie swojej rodziny. Od zawsze byłam ciekawa jak wygląda Twoja mama.
Dzisiaj opisze Ci swoją rodzinke. Więc najpierw ja. Mam na imię Julia. Jestem spokojną dziewczynką. Siedze cichutko jak mysz pod miotłą. Mój tata jest odważny jak lew. Zawsze mnie obroni. Często przymyka oczy na moje drobne wybryki. Do tego ma złote serce. Moja młodsza siostra to twardy orzech do zgryzienia. Nie dość, że jest uparta jak osioł to gdy wstanie lewą nogą ma muchy w nosie. Czuje się jak ryba w wodzie kiedy ma pomagać mamie w gotowaniu. Daje nogę zawsze kiedy ma odrabiać pracę domową. Pisze wypracowania jak kura pazurem. Mama żartuje, że żyje z nią jak pies z kotem ale to nie prawda, bo strasznie ją kocham.
Mam nadzieję, że polubisz moją rodzine kiedy się spotkamy. Zapraszam Cię na święta
Z pozdrowieniami Julia
10 2 10
2010-04-05T14:57:01+02:00
Warszawa,06.04.2010
Drogi kolego
Serdecznie Cie pozdrawiam W TYM LISCIE CHCIAŁBYM CI opowiedziec o mojej rodzinie .
Mieszkam razem z tatą , mama , młodszą siostrą,babcią , i dziadkiem . Tato ma na imie Tomasz i jest o 2 lata starszy od mamy i zawsze sie chwali ze któregos dnia zleci mu manna z nieba . mama jest wspaniałą gospodynią robi pyszne odiady i piecze wyborne ciasta ciągle jej powtarzam ze ma salomonową mądrość do tych przepisów. Moja młodsza siostra chodzi do 4 klasy lubie z nią przbywac ale nie cierpie z nia gdzies isc bo wlecze sie jak mucha w smole . Babcia jest najlepszą babcią na swiecie kiedy do niej przychodze zawsze czestuje mnie pysznymi cukierkami zawsze mówie ze u niej jest jak w ziemi obiecanej .Dziadek jest najlepszy w mechanice naprawia mi rózne rzeczy . zawsze gdy przychodzi do domu mówi mi ze nie czuje rąk i idzie spać.
jeszcze raz serdeczni Cie pozdrawiam i zapraszam do mnie na wakacje bedzemy miło spedzac czas z moją rodziną.
Twój kolego
Marcin
7 4 7