Odpowiedzi

2010-04-05T16:42:37+02:00
Nie uwierzysz, co się stało! Na naszych oczach z klatki wydostał się olbrzymi lew! Wszyscy byliśmy przerażeni i zaczęliśmy uciekać. Nawet nasi opiekunowie stracili głowy, bo bestia była ogromna. Na pierwszy rzut oka wydawał się głodny i niebezpiecznie zbliżał się w naszą stronę. Wśród dyrekcji ZOO zrobiło się zamieszanie. Nagle wyszedł stamtąd mężczyzna i strzelił do lwa. Wszyscy myśleliśmy, że zabije zwierzaka, ale był to tylko środek nasenny. Po kilku minutach podeszli do lwa i wpakowali go z powrotem do klatki. Co było dalej, nie wiem, bo ruszyliśmy w dalszą drogę.

Tak krótka przygoda:)
2 5 2
2010-04-05T16:47:45+02:00
(data)


Droga Aniu !


Cześć,
Dawno nie pisaliśmy do siebie! Mam Ci tyle do opowiedzenia! Może zaczne najpierw od wycieczki w zoo , gdzie byłem z klasą . Nasze zoo jest najładniejsze w całym kraju !Ostatnio zrobili tam motylarnie. Zwirzęta mają duże wybiegi gdzie mogą sobie pobiegać . Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń i przygód już nie mogę się doczekać jak znowu tam pójde tylko mam nadzieję że tym razem będziesz mi toważyszyć . Najbardziej spodobały mi się lwy ponieważ mam dużą sympatię do tych zwierząt.
pozdrawiam cie serdecznie i całą twoją rodzine (podpis)
2 4 2
2010-04-05T16:50:13+02:00
Pewnego wiosennego dnia wraz z rodzicami poszliśmy do zoo były tam cudowne zwierzęta takie jak lwy i żubry . Najbardziej zaciekawiła mnie wielka skrzynia . Która przyleciała Azji podeszłe do niej a coś w wewnątrz zaczęło wydawać dziwne odgłosy niby pies niby lew . Poszedłem za tymi co wieźli skrzynie nagle wyskoczył z niej goryl nastała panika lecz wziąłem się w garści i pobiegłem do szwów zoo szybko wezwali odpowiednie służby i schwytali zwierze była to niesamowita przygoda za parę godzin goryl zhasał po swoim wybiegu
4 4 4