Odpowiedzi

2009-11-02T14:03:57+01:00
Moj pokój jest mały ale za to bardzo przytulny.bardzo go lubie ponieważ spędzam w nim wiele czasu. Jest bardzo słoneczny gdyz znajduje sie w nim ogromne okno przez które moge oglądac piękną nature.
mój pokoj jest rownież bardzo ładny i komfortowy gdyz to właśnie ja wybierałam kolor ścian i wystrój całego pokoju.
Bardzo lubie kolor pomarańczowy dlatego też ściany w moim pokoju są tego koloru.Jeżeli chodzi o umeblowanie to koło okna stoi moje łóżeczko obok drzwi biórko a po lewej strony szawka i regał na książki.Nad biórkiem wisi wiele kolorowych plakatów a na drzwiach wielki kalendarz.bardzo lubie róże dlatego tez mam ich wiele w swoim pokoju.
1 4 1
2009-11-02T14:05:03+01:00
Mój pokój!
Mój pokój jest duży i ładny. Ściany są pomalowane na niebieski kolor. W lewym rogu stoi łóżko, jest tylko jedno okno, ale za to jest bardzo duże. W prawy rogu stoi biurko z komputerem
. Na podłodze jest położony dywan. W moim pokoju jest bardzo dużo kwiatów/ Po środku stoi półokrągła ława. Troszkę po prawej stronie jest szafa.
W moim pokoju jest bardzo przyjemnie. Zawsze jest czysto i miło.
2009-11-02T14:09:34+01:00
Mój pokój jest duży i jasny, miałem duży wpływ na jego wygląd i to sprawiło mi dużą satysfakcję. Pokój ten jest jednocześnie moją sypialnią, miejscem do pracy i miejscem do spotkań towarzyskich. Mam w nim biurko, na nim komputer, lampkę, kubek wypełniony różnokolorowymi długopisami i kartki na podręczne notatki. Biurko stoi pod oknem dzięki czemu mam dużo światła naturalnego, zwłaszcza wiosną i latem. Ściany są beżowe, na jednej z nich mam mnóstwo plakatów z różnymi samochodami. Łóżko, gdy jest złożone służy także za miejsce do siedzenia i stoi pod ścianą, współgra z tonacją kolorystyczną ścian, tyle, że jest odrobinę ciemniejsze. W pokoju mam jeszcze dużą, zabudowaną szafę, w której mieszczą się moje ubrania, część książek, z których na co dzień nie korzystam i wszystkie moje skarby, które może i są nieprzydatne - ale żal mi je wyrzucić. Lampa jest duża, daje wiele jasnego światła, ale korzystam z niej rzadko, częściej korzystam z tej stojącej na biurku. Oprócz wymienionych mebli w pokoju mam jeszcze kilka półek, na których stoją modele samochodów przywiezione mi przez rodzinę - kupują je przy okazji wyjazdów do różnych krajów a moja kolekcja powoli się zwiększa. Na podłodze jest położony dywan, na którym ja często ucząc się rozkładam notatki. Oprócz tego w pokoju mam niewielki stolik, który czasami wykorzystuję też jako biurko.
Spędzam w tym pomieszczeniu dużo czasu i bardzo je lubię.