Odpowiedzi

2010-04-07T13:03:07+02:00
John Sports urodził sie 15 marca 1985 r. w Stanach Zjednoczonych.
Jego matka była szanowanym pediatra a ojciec prawnikiem.Nie narzekali na brak pieniędzy, mały Johnmiał zawsze wszytko to co chciał.
Dzieciństwo chłopva było bardzo udane. Na pierwsz swoje urodziny dostał samochód na pilota, który ciężko było dostać. Później im był starszy tym dostawał droższe zabawki. Na komunię od ojca dostał skuter na 14 urodziny najlepszy model komórki. Rodzina ta nie budziła zastrzeżeń, wydawała się być idealną.
John poszedł do najlepszej prywatnej szkoły, a potem zaczął gimnazjum.
To w tej szkole zaczęły się pierwsze problemy z Johnem. W 1999 r. John został przłapany na paleniu papierosów w szkole. Gdy nauczyciel się do niego odezwał potrafił odpyskować w sposób bardzo wulgarny.
Dnia 28 maja 2000 r. John Sports poraz pierwszy dokonał przestępstwa napadł na sklep z kolegami.Nikt nie wiedział dlaczego się tak stało,przecież miał wszystko. W roku 2001 John jako 16-letni chłopiec załozył swój gang. Należało do niego 10 chłopaków z pobliskich okolic.
W tym roku John i jego banda napadła na kantor wymiany walut i uciekła ze Stanów Zjednoczonych ukrywając sie poza krajem.
W roku 2003 banda Johna nudziła się wiec pobiła trzech chłopaków stojących na przystanku autobusowym w Nowym Orleanie, bo tam ukrywał się John.Zabrali i wszystko portfele tel. komórkowe i zegarki. John i jego banda byli nie uchwytni dla policji.
Po kilku dniach okazało się, że jeden z pobitych chłopców zmarł, został wysłany za Johnem i jego banda list gończy po całym świecie. Jednak banda nie dała się złapać. W roku 2005 dokonali kolejnego rozboju, tym razem był to napad na bank, znowu wyszli bez karnie.
Jednak coś zaczęło w Johnie się zmieniać, zaczął zastanawiać się nad swoim życiem.
W roku 2006 przez przypadek spotkał na swojej drodze kobiete, która od razu mu się spodobała, zdarzyło sie to gdy razem ze swoją bandą napadał z bronią w ręku na stację paliw.
John jednak zapomniał o tej kobiecie, cały czas kradł i groził bronią.
W roku 2008 John wdał się w szczelanine, w skutek której został postrzelony. Natychmiast trafił do szpitala, zapadł w śpiączkę.
Czuwali nad nim jego rodzice i policja.
W roku 2010 John otworzył oczy, był to dzień jego 25-tych urodzin, przed soba ujrzał tę kobietę ze stacji opiekowała się nim czula. Ta kobieta to pielęgniarka ze szpitala. Zakochał się,była to miłość od pierwszego spojrzenia, lecz wcześniej nie zdawał sobie z tego sprawy.
Kobieta też był w nim zakochana od dawna, ale bała się go.Teraz mieli czas zeby wszystko sobie wyjaśnic.
Dzięki znajomościa ojca John nie trafił do więzienia. W październiku 2010 r. wyszedł ze szpitala z nażeczoną.
Oboje postanowili wyjechać do Los Santos i tam zacząc nowe życie.
2 3 2