Odpowiedzi

2010-04-06T12:51:39+02:00
30dag cukierków po 30zł i 70dag po 20 i wyjdzie 24zł za 1 kg.
a potem razy 40 i wyjdzie
120dag cukierków po 30zł i 280dag po 20zł i wyjdzie 40kg