Odpowiedzi

2010-04-06T13:17:42+02:00
1,4 × 22 zł = 30,8 zł
80 dag = 0,8 kg
0,8 × 19 zł = 15 ,2 zł
1,5 × 14 zł = 21
30,8 + 15,2 + 21 = 67 zł
2010-04-06T13:17:50+02:00
1,4 × 22 = 30,8 zł
0,8 × 19 = 15,2
1,5 × 14 = 21

30,8 + 15,2 + 21 = 67

2010-04-06T13:18:03+02:00
1kg - 22zł
1,4kg - x
x=30,80zł

100dag-19zł
80 dag - x
x=15,20zł

14zł - 1 kostka
x - 1,5 kostki
x=21zł

21zł+30,80zł+15,20zł=67zł
1 5 1