Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-06T15:07:07+02:00
Droga "Olu"
Modlitwa jest duchowym pożywieniem. Gdy nic nie zjemy przez jeden dzień nic nam się nie stanie, lecz gdy jeden dzień się nie pomodlimy- to duże przeoczenie.
Modlitwa jest odpowiedzią na wszystkie pytania, kluczem do rozwiązania wszystkich problemów. Modlitwa jest ścieżką, która szybko prowadzi nas do celu realizacji.
Modlitwa to twoja osobista konsultacja z Bogiem. W tym czasie czujesz obecność Boga. Modlenie nie oznacza żebrania, nie, ty obejmujesz twojego ukochanego Boga, który jest wszędzie i żyje we wszystkim. On jest Jednym i tym samym we wszystkich stworzeniach.
Dlatego módl się za siebie i za innych,ponieważ wtedy zawsze otrzymasz pomoc.
  • Użytkownik Zadane
2010-04-06T16:05:39+02:00
Droga Zosiu,

Na początku mego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić. Warto się modlić , ponieważ z Bogiem możesz porozmawiać. Modlitwa to dialog z Panem Bogiem. Gdy potrzebujesz pomocy pomódl się chociaż przez kilka minut. Gdy czegoś pragniesz i modlisz się do Boga On Ci pomoże. Jezus Chrystus jest Synem Bożym i gdy chciał pomóc bliźnim mówił do Pana Boga by Mu pomógł i Bóg Go wysłuchał. Ty też jeżeli czegoś pragniesz np. zdrowia dla mamy, taty, babci , dziadka Bóg Ci pomoże tylko musisz Tego bardzo pragnąć i być wytrwałym. Gdy się pomodlisz do Pana Boga o siłę na dzisiejszy dzień On Ci ją da. Zosiu pamiętaj modlitwa to dialog z Panem Bogiem.

Julia
tu wpisz swoje imię