Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-02T21:50:13+01:00
Było ich 21
oto lista:
* Jerzy Iwanowski 17 XI 1918 – 16 I 1919
* Kazimierz Hącia 16 I 1919 – 12 VIII 1919
* Ignacy Szczeniawski 12 VIII 1919 – 9 VI 1920
* Antoni Olszewski 23 VI 1920 – 26 VI 1920
* Wiesław Chrzanowski 26 VI 1920 – 26 XI 1920
* Stefan Przanowski 26 XI 1920 – 13 IX 1921
* Henryk Strasburger (kierownik) 19 IX 1921 – 5 III 1922
* Stefan Ossowski 10 III 1922 31 VII 1922
* Henryk Strasburger (kierownik) 31 VII 1922 -13 I 1923
* Władysław Kucharski 28 V 1923 – 1 IX 1923
* Marian Szydłowski 1 IX 1923 – 15 XII 1923
* Józef Kiedroń 17 XII 1923 – 16 V 1925
* Czesław Klarner 16 V 1925 – 13 XI 1925
* Stanisław Osiecki 20 XI 1925 – 15 V 1926
* Hipolit Gliwic 15 V 1926 – 8 VI 1926
* Eugeniusz Kwiatkowski 8 VI 1926 – 4 XII 1930
* Aleksander Prystor 4 XII 1930 – 26 V 1931
* Ferdynand Zarzycki 27 V 1931 – 13 V 1934
* Henryk Floyar-Rajchman 15 V 1934 – 12 X 1935
* Roman Górecki 13 X 1935 – 15 V 1936
* Antoni Roman 16 V 1936 – 30 IX 1939