Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T16:22:37+02:00
Warszawa 18. 05. 2009
TWOJE DANECarSerwis sp z.o.o.
ul. Wesoła
87-720 Warszawa

Szanowni Państwo!

W nawiązaniu do ogłoszenia nr 37236450, zamieszczonego w dodatku o pracy „Zdroju Ciechocińskiego” z 12. 05. 2009 r. , chciała bym zgłosić gotowość do podjęcia pracy na stanowisku asystenta handlowca w dziale sprzedaży Państwa firmy.
Uważam, że ubiegać się o to stanowisko pozwala mi moje dotychczasowe doświadczenie: w trakcie nauki w liceum ogólnokształcącym byłam organizatorem bądź uczestnikiem zbiórek na cele charytatywne, zajmowałam się sprzedażą towarów w sklepiku szkolnym, zajmowałam się kolportażem ulotek.
Spełniam więc zawarte w ogłoszeniu warunki przynajmniej minimalnego doświadczenia handlowego w branży komputerowej. Jestem też dyspozycyjna i samodzielna, umiem pracować w zespole i szybko nawiązuję kontakt z współpracownikami, mam zdolności negocjacyjne. Chciałabym wykorzystać te atuty w pracy z korzyścią dla firmy i mojego rozwoju zawodowego.


Do ubiegania się o prace w Państwa firmie skłania mnie jej renoma na rynku oraz fakt, iż dałaby mi ona możliwość pracy w dynamicznym zespole i pozwoliłaby nabyć nowe kwalifikacje. Dodam, że szybko się ucze i chętnie podejmuję nowe wyzwania.Jeśli moja oferta okaże się dla Państwa interesująca, jestem gotowa przybyć na spotkanie w wyznaczonym przez Państwa terminie.Z wyrazami szacunku

TO MOJA PRACA NA WOS