Odpowiedzi

2010-04-07T16:31:50+02:00
24,50 * 4=98zł - kwota pieniędzy

24,50 * 0,8=19,6zł - cena cukierków 20% tańszych

98/19,6=5kg - odpowiedź
2010-04-07T16:31:57+02:00
24,5*4=98
98-100%
x-120%

x=117,6 zł

4kg-98zł
x-117,6 zł

x=4,8 kg

Odp Można kupić 4,8 kg tańszych cukierków