Odpowiedzi

2010-04-10T17:48:39+02:00
3x + 4(1.5+x)= 3x + 6+ 4x = 7x+6 to jest cena z 7 kg
7kg ----- 7x+6
1kg ----- y

y= 7x + 6 / 7 = x+ 6/7
ja bym to tak zrobiła
a masz odp ??