Odpowiedzi

2010-04-07T17:53:52+02:00
"Czy bez miłości można żyć?" ciągle nurtuje nas to pytanie. Dzisiaj dostaniecie odpowiedź. Na pewno każdy z was był zakochany więc wie jak ważna jest miłość. Są różne rodzaje miłości , chociażby miłość matczyna. Nikt nie przeżył by bez odrobiny miłości ponieważ każdy jej potrzebuję, jest dla nas bardzo ważna . Dzięki niej widzimy świat lepszym. Świat bez miłości był by niczym , kompletna pustka nastała by w naszych sercach i już nigdy nie poczuli byśmy tych miłych motylków w brzuchu. Chyba już wiecie jak ważna jest miłość więc rozszerzajcie ją.
Plis o naj i ocenkę
2 3 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T18:09:03+02:00
Czy bez milosci można życ?

,, Gdy ktos kocha różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby byc szczęśliwym. Mówi sobie na :na którejś z nich jest moja róża"
,,Maly książe''
Milość, chociaż jest pięknym uczuciem często boli. Gdy ktoś zostanie oszukany przez bliską osobę to bardzo cierpi. Jednak chociaż milośc przynosi ze sobą ciężkie chwile, to jednak warto kochać.
Bez milosci można życ, lecz czy to jest prawdziwe życie? Milośc kosztuje wiele wyrzeczeń, lecz w zamian daje dużo więcej. Ten o tym wie kto sam się przekonal. Odwzajemniona milosc to prawdziwy dar.
2 3 2