Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-07T17:58:48+02:00
20% = 0,20 = 0,2
6,50 zł = 6,5 zł
6,5 zł x 0,2 = 1,3 zł
1,3 zł = 1,30 zł
6,50 zł - 1,30 zł = 5,20 zł
Po obniżce kosztowały 5zł 20gr.
1 5 1
2010-04-07T18:01:20+02:00
10 płyt - 6,5 zł 1 płyta - 0,65 zł
80% * 6,5 zł = 5,2 zł
10 płyt - 5,2 zł 1 płyta - 0,52 zł
0,65 zł-0,52 zł =0,13 zł
  • Flet
  • Początkujący
2010-04-07T18:01:43+02:00
6,50zł * 20%= 1,30 zł

1,3 zł / 10 = 0,13 zł

Jedna płyta potaniała o 13 gr.