Odpowiedzi

2010-04-07T19:10:27+02:00
3kg x 20zł =60 zł
2kg x 18,5zł =37zł

60 +37=97

500 = 97
35 = X

500X=3395/:500
X=6,79

Odp:Za 35 dag tej mieszaniny zapłaci się 6,79zł.
1 5 1