Odpowiedzi

2010-04-07T22:57:26+02:00
Drodzy Ucznowie!

Nasza Szkoła to szkoła z tradycjami.
Budowali ją od podstaw ludzie z całego naszego miasta. Wiele trudu i wysiłku włożyli w to, by Szkoła była tak wspaniała i okazała.
Budowali ją dla pokoleń, dla Was i dla Waszych dzieci z nadzieją, że będzie ona znakomitym miejscem do zdobywania wiedzy jak i mile spędzanego czasu w gronie kolegów i koleżanek.
Kontynuując trud wniesiony w jej budowę i rozbudowę, zarówno Dyrekcja Szkoły jak i Wasi rodzice poświęcili mnóstwo nakładów finansowych aby w Szkole żyło się lepiej, bezpieczniej i milej.
Szkoła to Wasz drugi dom a o dom należy dbać!
Jak miło jest wejść do czystej sali lekcyjnej gdzie widać czyste firanki i doniczki kolorowych kwiatów na parapetach, gdzie nie ma popisanych ścian i ławek. Miło jest przejść czystym korytarzem , na którym nie ma śmieci i resztek jedzenia.
Jak miło jest wyjść na zewnątrz , przed dziedziniec Szkoły i nacieszyć oczy widokiem pięknych rabatek kwiatowych, zadbanych trawników, odetchnąć świeżym powietrzem przed kolejną lekcją. A może podczas trudnego sprawdzianu na parapecie pojawi się mały ptaszek i pozostawi po sobie miłe wrażenie??
Dbajcie o tę piękną Szkołe. Od Was zależy to jak długo będzie nam służyć dumnie stojąc jako jeden z największych gmachów na ul.(....).
Z daleka widać , że jest to miejsce, które posiada duszę.
Nie dajmy mu umrzeć. Dbajmy o estetykę. Szkoła się nam odwdzięczy.......Może sie na coś przyda ta moja bzdurka:)Pozdro:)