Odpowiedzi

2010-04-08T16:32:47+02:00
Myślę , że książki warto czytać , ponieważ dają nam one wiele do rozumienia .
Nie tylko poznajemy wiele nowych i nieznanych nam wcześniej wyrazów , ale też utrwalamy sobie pisownie tych, które już dawno znaliśmy . Książki są bardzo ciekawe , i zawsze zawierają pouczający morał , na który należy zwrócić uwagę. Nie rozumiem ludzi , którzy wolą grać na komputerze w jakieś dziwne gry komputerowe . Książki można czytać nie tylko z ciekawości jaki będzie koniec. Uważam , że ludzie są na tyle mądźi , że w końcu zauważą ten urok książkowy . ;p
11 4 11
  • Użytkownik Zadane
2010-04-08T16:33:06+02:00
Książki na pewno warto czytać, ponieważ nigdy nam się nam nie znudzą.Pobudzają naszą wyobraźnię.Kiedy jest nam smutno,lub źle warto po nie sięgnąć książkę.Możemy z nich bardzo dużo się nauczyć,bo pogłębiają naszą wiedzę i dzięki nim stajemy się mądrzejsi.Nie robimy błędów ortograficznych i interpunkcyjnych.Niektóre książki naprawdę dają dużo do myślenia i są bardzo ciekawe.Książki nie mają żadnych negatywnych cech.Są bardzo mądre!Każde dziecko powinno je czytać,mimo,że woli oglądać telewizję.Dziecko wtedy myśli bardzo racjonalnie.Jego wyobraźnia się powiększa i jego mózg zaczyna szybciej pracować.Polecam wszystkim czytanie książek,bo są tam zawarte zabawne i ekscytujące przygody naszych rówieśników.
6 4 6
2010-04-08T16:51:44+02:00
Uważam, że przez czytanie książek można się wiele nauczyć. Czytanie pomaga nam na przykład ukształtować wyobraźnię, wrażliwość na pewne sprawy. Pomaga nam zapamiętać pisownię wyrazów oraz jest to dobry sposób na spędzanie wolnego czasu. Dzięki książkom możemy przeżywać razem z bohaterami niezwykłe historie oraz odkrywać tajemnice. Możemy rozwijać nasze hobby i wzbogacać nasze słownictwo. Czytanie pomaga nam też zapamiętywać różne pojęcia i czytając można odpocząć i się wyciszyć. Zdobywać dodatkowe informacje, można po swojemu wszystko sobie wyobrazić. Oderwać się od rzeczywistości. Zatracić w marzeniach. Żyć w dwóch różnych światach..
6 4 6