Odpowiedzi

2009-11-03T00:31:10+01:00
1650zł+20% z 1650=1650+0,2×1650=1650+330=1980:8rat=247,5 =1 rata
2009-11-03T00:33:17+01:00
Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-03T00:43:04+01:00
Pralka kosztuje 1650zł,spłata rozłozona na 8 rat plus 20 procent.Ile wyniesie rata?pilne

1650zł-cena

spłacamy +20% czyli 120% ceny
1,2*1650=1980 zł
na 8 rat: 1980 zł:8=247,50zł
rata wynosi 247,50zł