Odpowiedzi

2010-04-08T19:59:23+02:00
Mój pies wabi się Whiski. Jest to mały pies rasy West highland white terrier. Jest biały, jego półdługa sierść ładnie błyszczy. Ma piękne mądre oczy którymi potrafi niemal wszystko powiedzieć. Wiem kiedy o coś prosi kiedy jest zadowolony albo smutny. Whiski nawet czasami płacze. Z oczu płyną mu wtedy łzy, stoi z żałosnie opuszczoną główką. Dzieje się to głównie wtedy gdy nie chcemy mu dawać jego ulubionych słodyczy. Wygląda zapłakany jak siedem nieszczęść. Niestety mój pies jest niesłychanie łakomy i w zasadzie lubi wszystko nawet ogórki kiszone i pestki od czereśni.

Whiski ponad wszystko lubi spacery. Gdy tylko zauważy że ktoś z domowników zaczyna się ubierać natychmiast staje przy drzwiach i jest gotowy do wyjścia.Jeżeli widzi że sięgamy po smycz radośnie szczeka i merda swoim fikuśnym ogonkiem. Bywa również niecierpliwy skrobie wtedy w drzwi pcha się pierwszy wypada na korytarz. Powrót do domu wygląda zupełnie inaczej.

Mój pies jest zwierzęciem bardzo wesołym. Dawno już przestał być szczeniakiem ale do dziś lubi bawić sie piłką lub poszarpanym przez niego pluszowym misiem. Śpi na posłaniu w moim pokoju. Zanosi tam sobie rzeczy, niektóre starannie zakopuje noskiem pod koc.

Bardzo lubie mojego psa, sprawia mi ogromną radość i szczęście gdy wita mnie po powrocie ze szkoły. Lubię się z nim bawić i chodzić na spacery. Myślę że jest to zwierzę mądre które sporo potrafi zrozumieć. Whiski zabieram wszędzie ze sobą gdzie tylko mogę jest moim wiernym towarzyszem. Razem cieszymy się i martwimy, nudzimy gdy pada deszcz i musimy siedzieć w domu.
1 5 1
2010-04-08T20:06:40+02:00
Opis psa
Opisuję psa rasy pekińczyk. Te psy są małe i mają bardzo grubą sierść oraz spłaszczony ryjek.
Pekińczyki to psy pokojowe. Są bardzo leniwe i szybko się męczą, najwięcej w lecie. Mają bardzo duże i wyłupiaste oczy i krótkie grube łapki oraz bardzo puszyste ogony. Pekińczyki mają ładną i często kolorową sierść. Te psy bardzo strasznie się lenią.
Uważam, że pekińczyki to bardzo ładne i mądre psy.


mysle że dobrze napisałam ale to już twoja decyzjia
3 4 3