Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-08T20:03:12+02:00
Tytus de Zoo - szympans, harcerz, oblatywacz pojazdów, znaleziony w rakiecie (wersja ze "Świata Młodych") lub narysowany przez Papcia Chmiela (wersja z Księgi I), wszędobylski, odważny, dobroduszny, pomysłowy, ale czasem złośliwy - główny bohater wszystkich komiksów. Początkowo w "Świecie Młodych" miał ogon, ale po pewnym czasie mu "zniknął".
Romek - wysoki, chudy, długowłosy, złośliwiec-buntownik, zarazem tchórzliwy. Wątpi w uczłowieczenie Tytusa.
A'Tomek - harcerz zastępowy, niski, gruby, inteligentny, zarozumiały, o zdolnościach przywódczych. Jego hobby to układanie krótkich wierszyków. Głównodowodzący trójki.
Prof. T.Alent - (czasem nazwany po prostu "Talent") ekscentryczny naukowiec wynalazca, twórca i założyciel Instytutu Wszechzbytków, gdzie powstają fantastyczne pojazdy i inne wynalazki dla Tytusa, Romka i A'Tomka. Ma sporo myszek, na których testuje swoje eksperymenty. Często bawią się w jego włosach lub chodzą po nim.
Papcio Chmiel - rysunkowa wersja autora komiksu, artysta malarz, przypadkowy twórca Tytusa, wychowawca i autorytet moralny Tytusa, Romka i A'Tomka. Często niczym Bóg interweniuje w przygody bohaterów. Przykładem może być sytuacja, w której najpierw dorysował Tytusowi silniejsze mięśnie, by ten mógł wygrać zawody, następnie jednak, gdy ten został zdyskwalifikowany, narysował mu zestaw do nurkowania jako nagrodę pocieszenia.


liczę na naj ;)
12 2 12
Komentarz został usunięty