Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T09:00:58+02:00
Za banany zapłacił 2x,za mandarynki 3y a za jabłka 4z.Za zakupiony towar Piotr zapłacił 2x+3y+4z