Odpowiedzi

2010-04-08T20:48:36+02:00
Moją najlepszą przyjaciółką jest Agata Kowalska. Chodzimy do tego samego gimnazjum i znamy się już prawie dziewięć lat. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zaprzyjaźniłyśmy.
Agata jest wysoką brunetką o szaro-zielonych oczach. Jest szczupła i wysportowana. Ma regularne rysy twarzy i ciekawy, oryginalny uśmiech.
Agata bardzo często zmienia nastrój. Zwykle uzależnia go od pogody ? kiedy świeci słońce jest radosna, a gdy pada deszcz ma ochotę rzucić czymś o ścianę. Wtedy lepiej jej nie drażnić.
Jest życzliwa i pomocna. Dotrzymuje danego słowa, nigdy mnie nie oszukuje i nie zdradza tajemnic. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć.
Oczywiście istnieje wiele rzeczy, które mnie w niej denerwują. Najciężej jest mi znieść jej pesymizm i pod tym względem najbardziej się różnimy. Agata uwielbia się martwić, wymyśla najgorsze wersje wydarzeń, a potem zastanawia się co będzie jeżeli się spełnią. Często narzeka i wtedy po prostu przestaję jej słuchać.
Moim zdaniem Agata to wspaniała dziewczyna. Ma wszystkie cechy, które chciałabym znaleźć w przyjaciółce. Rzadko się kłócimy, choć często przekomarzamy. Mam nadzieję, że nasza przyjaźń przetrwa przynajmniej kolejne dziewięć lat.
2010-04-08T20:55:36+02:00
Osobą którą opisuję jest moja ukochana przyjaciółka.
Ola jest bardzo miłą,i zabawną dziewczyną. Zawsze mnie wspiera i pociesza, pomaga gdy potrzebuję pomocy.
Jest dziewczyną bardzo ładną, ma długie ciemne włosy, niebieskie oczy, jest wysoka i szczupła.
Uczy się bardzo dobrze. Jej ulubionym przedmiotem jest język polski. Bardzo lubi czytać ksziążki, i bieże udział w konkursach recytatorskich. Jest bardzo zdolna i inteligentna.
Jesteśmy dla siebie bardzo ważnymi osobami. Mamy wspolne zainteresowania- taniec, razem uczęszczamy na zajęcia hip-hopu.
Jest moją najlepszą przyjaciołką.!