Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-09T17:11:10+02:00
1.50kg:2=0.75kg
7.20zł x 0.75kg=5.40zł-tyle kosztuje kilogram
11 2 11