Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-09T19:24:43+02:00
Drogi Janie!,

Na początku mego listu chciałabym złozyc Ci głębokie wyrazy współczucia.Dowiedziałam sie o śmierci Twojej córeczki tak nagle.Wiadomość ta wstrząsnęła mna ogromnie.Nie mogłam w to uwierzyć,ponieważ Urszulka była tryskająca energią i zdrowiem dziewczynką.
Napisałam do Ciebie,poniewaz miałam cel.Chcę chociaż trochę Cie pocieszyć,chociaz wiem,ze jest Ci trudno pozbierać się po starcie bliskiej osoby ,która tak bardzo kochasz.
Wierze w to,że Orszulka jest teraz w miejscu gdzie jest jej dobrze.Napewno zastanawiasz się dlaczego Bog wybrał akurat Twoje dziecko.Jest to pytanie bez odpowiedzi,ale napewno trafiła w dobre ręce.Teraz jesteś pogrążony w otchłani rozpaczy,ale pamietaj o tym ,że masz bliskich,którzy beda wspierać Ciebie i Twoja rodzinę w tej trudnej sytuacji. Trzymaj się i wierz, że czas leczy rany, ale zanim ten czas nadejdzie to upłynie wiele ciężkich dni, miesięcy, a nawet i lat. Jednak miej nadzieję, że ten czas nadejdzie.
Nie wiem jakimi słowami zakończyc mój list,aby wyrazić to jak cierpię razem z Tobą.Wiem ,ze ten list dużo Ci nie da,ale jak bedziesz go czytał pamietaj o tym ,że wszyscy kochaliśmy Twoja córke i zawsze pozostanie w naszej pamięci

Kończąc łączę się z Tobą w bólu i rozpaczy.
Z wyrazami współczucia .....
5 3 5