×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-03T15:39:27+00:00
Mój przyjaciel ma na imie Czesław.Mowie na niego Czesio bo to takie fajne. Czesław ma włosy koloru czarnego i jest wysoki,ma oczy koloru niebieskiego i ma sczupła sylwetke.Czesław jest moim najlepszym przyjacielem i dazymy sie miłoscia.Czesław jest z natury grzeczny,miły,sympatyczny.moj przyjaciel bardzo dobrze sie uczy zbiera zawsze piatki niekiegy daje mi korepetycje.poznalismy sie z nim okolo 4 lata temu.Ale jestesmy przyjaciolmi do dziss.Jeszcze nigdy sie z nim nie pokłuciłam. Czesław nie lubi sie bic.nie nawidzi tego i nawet nie lubi sie patrzec na kogos jak sie bije. papap dzisiaj nie chce mi sie pisac :p
0 0 0
2009-11-03T15:41:08+00:00
Przyjaciel to taki ktoś kto jest z nami i nas nie opuszcza.Jest wiele przykładów nieszczęśliwej przyjaźni tak jak w wierszu Adama Mickiewicza "przyjaciele". kompan który twierdzisz że jest twoim przyjacielem nie powinien być obłudny.Prawdziwy przyjaciel cię wspiera w trudnych chwilach.Pomaga ci gdy czegoś potrzebujesz. to że on jest twoim przyjacielem to nie znaczy że masz mu rozkazywać on musi wiedzieć że masz dla niego poszanowanie.


Pozdrawiam:)
0 0 0
2009-11-03T18:34:48+00:00
Mój przyjaciel nazywa się Czesio, tzn. Czesław. Jak na prawdziwego przyjaciela przystało pomaga mi w trudnych chwilach i potrafi pocieszyć. Jest szczery co bardzo cenie. Nie mamy przed sobą żadnych tajemnic i świetnie się rozumiemy. Nie zamieniłabym go na żadnego innego! Gdyż on jest najbardziej wyjątkową osobą jaką znam. Jest ze mną na dobre i na złe, w szczęściu i nieszczęściu. Gdy mu coś powiem zawsze dochowa tajemnicy. Czesio to najlepszy przyjaciel jakiego można sobie wymarzyć!


; )
0 0 0
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci