Odpowiedzi

  • Użytkownik Zadane
2010-04-10T11:49:08+02:00
W prima aprilis poł dnia myślałam jak zrobić kawał znajomym .
Lecz nie mogłam wymyślić .
Ja siedziałam przy komputerze i szukałam pomysłu na kawał,
a mama myła w tym czasie włosy i nagle przyszła mi myśl aby ....
wsypać mąki do suszarki.
Pomysł mi się udał .Gdy mama zaczeła suszyc włosy wszystko na nią poleciało.
Całą twarz miała białą.Nigdy NIE ZAPOMNE TEGO DNIA ALE MAM NA DZIEJE ZE MAMA MI TAK NIE ZROBI.
9 3 9
2010-04-10T11:49:57+02:00
Pewnego ranka obudzilam sie i spojrzalam na kalendarz byl to 1 kwietnia, wtedy wszyscy robia sobie zarty primaaprilisowy. Gdy poszlam do szkoly malo klo o tym pamietal. ja i moj koleza z lawki, byl on moim najlepszym przyjacielem a takze sasiadem. chcielismy zrobiz maly zart naszej pani wychowawczyni. gdy wyszla na jakis czas z klasy przenieslismy jej biorko, przestawilismu lawki i przyprowadzilismy przedszkole, gdzie zamiast nas siedzialy na naszych miejscach przedszkolaki. Bylo to naprawde bardzo zabawne kazdy sie smial nawet nasza pani wychowawczyni, ale to nie koniez zartow jakie robilismy z moim kolega, tak okolo poludnia gdy nasi rodzice wrocili z pracy i byli zmeczeni wz\ielismy ich samochody i przestawilismy na inny parking. byl to berdzo smieszmy zart. No dobrze za takie zarty wypadaja raz w roku go kto wie ile razy by takie cos sie dzialo.

Mam nadzieje ze jakos pomoglam:)
9 4 9
2010-04-10T11:54:40+02:00
Prima aprillis-obchodzony 1 kwietnia tkz. dzień żartów.Zapoczątkowany jest miej wiecej od XIIw. i obchodzony w różnych częsciach świata.
Prima aprlis polega na tym że robimy komus wymyslone przez siebie zarty.Probujemy wprowa dzic kogos specjalnie w błąd.W wielu stacjach radiowych i telewizjach pojawiają się żartobliwe informacje na które ludzie najczęściej się nabierają.W tym dniu zazwyczaj nie robimy poważnych i ważnych rzeczy.Po prostu denerwujemy nieuważnych ludzi.
Bardzo lubie prima aprilis bo robie mojej rodzinie zarty ktore ni naleza do codzinnosci.
8 2 8