Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-10T11:50:33+02:00
[Akapit]Wcześnie rano przyszły po mnie koleżanki . Wyciągnęły mnie z domu mówiąc żeby iść na spacer . Pomyślałam dobrze pójdę , jednak zapomniałam że dzisiaj jest "prima aprilis ".
[akapit ] Poszłyśmy do parku , było zabawnie najpierw biegałyśmy , później skakałyśmy na skakance , a na koniec jak już miałyśmy wychodzić poszłyśmy jeszcze na chwilę na plac zabaw , gdzie spotkałyśmy chłopaków z naszej klasy było świetnie, lecz nagle zauważyłam że nie mam mojego telefonu komórkowego. Strasznie się zdenerwowałam. Sadziłam , że go zgubiłam . Szukałam go wszędzie , sprawdzałam w krzakach , wróciłam do miejsc w których byliśmy , a przyjaciele śmiali się ze mnie , a ja nie wiedziałam o co im chodzi . W końcu powiedzieli mi ze mają moją komórkę , i bardzo szybko poprawił mi się humor , lecz w głębi serca nie wiedziałam czy mam się śmiać , czy ich wyzywać .
[akapit] Przez całą drogę do domu śmialiśmy się . Po drodze przechodziliśmy obok sklepu i postanowiliśmy kupić sobie lody . Po zjedzeniu ich , udaliśmy się do domu , gdzie bawiliśmy się , i graliśmy w piłkę nożną .