Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-10T15:54:34+02:00
3 kg razy 20 zł = 60 zł
2 kg razy 18,5 = 37 zł
60 zł + 37 zł = 97 zł - kosztuje 5 kg mieszanki
25 dkg = 0,4 kg
97 zł / 5 kg = 19,40 zł - kosztuje 1 kg mieszanki
0,4 kg kosztuje 19,40 razy 0,4 = 7,76 zł

Dasz najjj
1 5 1