POMOCY!!!
Mam zadanie z polskiego do (krótkiej) bajki Adama Mickiewicza "Żona uparta", który znajdziecie na tej stronie:
http://mickiewicz.klp.pl/a-5225.html

Wejdź w rolę żandarma i napisz na podstawie bajki A. Mickiewicza "Żona uparta" raport z niezwykłego wydarzenie nad Sekwaną.

Proszę! Pomóżcie! Mam to na jutro!

Pozdrawiam :) I z góry
dziękuję!!!...

2

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2009-11-03T20:00:52+01:00
Notatka służbowa
Dnia 3 listopada podczas rutynowego obchodu deptaka nad Sekwaną zauważyłem biegnącego człowieka. Zachowanie jego było na tyle podejrzane, że osobnik ten został przeze mnie zatrzymany w celu złożenia wyjaśnień. Człowiek ten w szoku zaczął wykrzykiwać, że zdarzył się wypadek, nieszczęście, jego żona wpadła do wody i utopiła się. Zadziwiające było, że przesłuchiwany nie biegł zgodnie z nurtem rzeki, ale pod prąd. Zapytany o przyczynę takiego zachowania odpowiedział, że żona całe życie robiła wszystko na przekór i wbrew logice, więc pewnie i teraz jej ciało popłynęło w stronę źródła. Jego wytłumaczenie złożyłem na karb szoku i zdenerwowania zaistniałą sytuacją. Wezwałem posiłki w celu odnalezienia zwłok nieszczęśnicy.
Po spisaniu dokładnych danych osobowych mężczyzna został zwolniony.
31 4 31
  • Użytkownik Zadane
2009-11-03T20:12:07+01:00
-W dniu (data) o godzinie(....) otrzymalem zgłoszenie ,że w okolicy Sekwany prawdopodobnie utonela kobieta .Przybywszy na miejse, teren został zabezpieczony i dokonałem rozpoznania terenu.Na wstepie ustaliłem i przesluchałem świadków.Po czym moje podejzenie padlo na męza utopionej kobiety .Z mojego przesluchania wynika ze mąz utopionej kobiety ,moze byc podejzany, jego zachowanie tego świadczyło.Zrelacji przesuchania wynikalo ze z zawodu jest hydraulikiem.Więc ma znajomosc ,w którym kierunku płynie rzeka .Szukał utopionego ciała w złym kierunku.Wiec same dowody świadczyły przeciwko podejrzanemu.Ogodzinie (....) został aresztowany i odwieziony na posterunek w celu dalszych przesłuchnń

20 3 20