Odpowiedzi

2010-04-11T13:48:51+02:00
X kg gruszek
cukierki 5*2.80=4.20
2x+14=18.20
2x=18.20-14
2x=4.20 //:2
x=2.10zl
kg gruszek kosztuje 2.10zl