Odpowiedzi

2010-04-11T17:50:43+02:00
Stanisław Skrzeszewski - pierwszy minister oświaty i wyznań w Polsce (ur. 1901 - zm. 1978), (PPR) od 31 grudnia 1944 do 28 czerwca 1945 (wcześniej od 20 lipca 1944 kierownik resortu oświaty PKWN).

:)
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-11T17:53:10+02:00
2010-04-11T17:54:19+02:00
Chodzi o Stanisława Augusta Poniatowskiego