Napisz scenariusz
audycji radiowej pt,,Złamane serce", czyli ma to wyglądać tak, że do studia dzwonią osoby i krótko opowiadają o swych problemach a ty starasz się im pomóc. Musi to być tak dokładnie twz. opisany każdy krok, że DJ puszcza taką a nie inną muzykę
itp. Proszę pilne :)

1

Odpowiedzi

2010-04-12T16:54:06+02:00
"Złamane Serce"

Witam w dzisiejszym wydaniu "Złamane serce"!
W studiu prowadzący [imie zmyslone lub prawdziwe jakiegoś prowadzącego]
-Dziś do naszego studia dodzwoniła się pani Magdalena z Krakowa
-dzien dobry słucham w czym możemy pani pomóc?
-dzień dobry , jestem załamana po stracie najbliższej mi osoby .
Tydzień temu dowiedziałam się ,ze zdarzył sie wypadek ,w którym zgineły 4 osoby w końcu doszła do mnie wieśc, ze jedną z nich był mój mąż. Wyjechał on w sprawach służbowych za granice.
- Od tamtej pory nic mi się nie udaje ,, w pracy szef nie jest ze mnie zadowolony , a ja rozpaczam po stracie mojego ukochanego ,moje dzieci straciły ojca i też to przeżywają ,ale w jakiś inny sposób myśle ,ze radzą soobie lepiej odemnie . Nie che żeby zapamiętały tą chwile jako odejscie taty i rozpacz matki ,która zamkneła sie w pokoju i już ich nie kocha.
Co mam robić?!
- Bardzo nam przykro , prosze się uspokoić . Napewno dzieci nie chciałyby ,zeby ich mam zamknęła się w pokoju i tak jakby odrzuciła ,bo straciła męza. One przeciez też straciły kochaną osobę w swoim życiu i na pewno od tej chwili ich życie się zmieni .
Prosimy panią żeby pani kochała ich z całych sił i porozmawiała o tym co się stało. Pani MAgdo na pewno pani da radę jest pani silną kobietą .
Pozdrawiamy serdecznie !
1 1 1