Pilne!!!

Spróbuj opisać słowami jakiś kolor, tak by człowiek niewidomy mógł go sobie wyobrazić. Jakie inne zjawiska lub przeżycia uważasz za trudne do wyrażenia? Dlaczego mówienie o zmartwychwstaniu Chrystusa jest trudne? Skorzystaj z tekstu Niewyrażone.


Niewyrażone
Autorzy nowotestamentowi oraz reprezentowane przez nich wspólnoty chrześcijańskie głosząć zmartwychwstanie, musimy poradzić sobie z ogromnymi trudnościami. Jest to bowiem naprawdę nędza jąkanina, która w formach językowych pragnęła-i co więcej,pod wpływem wewnętrznej potrzeby,musiała- wyrazić i przekazać to, co niewyrażalne i nieprzekazywalne. W żadnej innej dziedzinie nie jawi się nam równie wyraźnie i wstrząsająco bezradność języka i niemorzność żłorzenia odpowiadającego prawdzie świadectwa, jak w przypadku przepowiedania zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.


daje naj!!!!:***

1

Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-12T17:56:15+02:00
– Czakra serca – kolor zielony, różowy, złoty. Świadczy o naszej otwartości i wrażliwości. Nie bez powodu mówi się, że zielona barwa symbolizuje nadzieję, różowa miłość, lub używa określenia, iż ktoś ma "złote serce". Wspaniała jest medytacja, podczas której czujemy i wizualizujemy np. różową energię, która przenika nasze ciało, napełnia każdy atom, otacza nas i rozpościera się na cały świat. Pobudza czakrę serca, a nawet wszystkie pozostałe, kiedy odczuwamy miłość całymi sobą.