Odpowiedzi

2010-04-12T20:40:50+02:00
Cena za kilogram = 23,8zł / 3,5kg = 6,8zł/kg
6,8zł/kg*2=13,6zł/kg
1 5 1
2010-04-12T20:40:54+02:00
2010-04-12T20:41:01+02:00