Odpowiedzi

2010-04-12T20:41:33+02:00
-ur. 18 czerwca 1949 w Warszawie
-okres urzędowania od 23 grudnia 2005 - 10 kwietnia 2010
-zm. 10 kwietnia 2010 pod Smoleńskiem