×

Darmowa pomoc w zadaniu domowym

Dlaczego warto się zarejestrować?

  • zapytaj o zadanie domowe
  • uzyskaj wytłumaczenie
  • znajdź podobne pytania

Odpowiedzi

2009-11-04T15:40:21+00:00
1. Epidemia świńskiej grypy rozszerza się w Warszawie. W środę odnotowano nowe zachorowania. Jak poinformował Główny Inspektorat Sanitarny, obecność wirusa A/H1N1 potwierdzono u 5 kolejnych osób. Jest wśród nich ciężarna kobieta, która przebywa w jednym z warszawskich szpitali. W środę wykryto też dwa inne przypadki zakażenia wirusem A/H1N1. Chorzy to chłopcy z Warszawy. 12- i 16-latek leżą w domu, a nadzorem epidemiologicznym poddano ich rodzinę i kolegów ze szkoły.
2. Sejmowa komisja do spraw służb specjalnych zbada jutro, czy Mariusz Kamiński nadal jest funkcjonariuszem CBA - zapowiedział dziś przewodniczący komisji Konstanty Miodowicz (PO). - Od pewnego czasu uczestniczymy w pewnym show. Były szef CBA organizuje konferencje prasowe, na których ujawnia informacje, które posiadł z racji pełnienia obowiązków służbowych i kontaktuje się z opinią publiczną bez zgody swoich przełożonych - powiedział Miodowicz. Zdaniem Miodowicza Kamiński, choć został odwołany z funkcji szefa CBA, pozostaje funkcjonariuszem, ale - zastrzegł Miodowicz - musi to rozstrzygnąć komisja, która zbierze się jutro.
3. rojekt uchwały o powołaniu komisji śledczej do wyjaśnienia tzw. afery hazardowej autorstwa PO jest niekonstytucyjny i wadliwy - ocenił podczas debaty w Sejmie Tomasz Kamiński (Lewica). W Sejmie trwa debata nad sprawozdaniem połączonych komisji ustawodawczej i finansów publicznych nad projektem uchwały ws. powołania komisji śledczej ds. afery hazardowej. Komisje przyjęły do dalszych prac projekt autorstwa PO. Kamiński zarzucił Platformie, że "przepchnęła swój projekt w komisji, dociskając kolanem", mimo że obarczony był wieloma wadami prawnymi, które wykazała ekspertyza Biura Analiz Sejmowych.
1 1 1
Mózg
  • Mózg
  • Pomocnik
Nadal nie jesteś pewny odpowiedzi?
Dowiedz się więcej dzięki Zadane!
Masz problem z zadaniem domowym?
Dostań darmową pomoc!
  • 80% pytań otrzymuje odpowiedź w ciągu 10 minut
  • Nie tylko podajemy wynik, ale również tłumaczymy
  • Nad jakością odpowiedzi czuwają nasi eksperci