Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T20:01:55+02:00
Czy Helen czy Troy mieli najpiekniejszą twarz? Kto był najpięknbiejszą kobietą? Kto był najprzystojnieszym mężczyzną?
Nie potrafimy odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ nasze pomysły na piękność z czasem się zmieniają.

W 15 wieku w Europie, blond włos były bardzo modne i niektóre kobiety przebywały na słońcu 4 godziny żeby ich włosy stały się jaśniejsze. W następnych latach kobiety zaczęły nosić kręcone włosy. Często używały makijażu , żeby zrobić twarz jaśniejszą a ich policzki czerwieńsze.

W 18 wieku mężczyżni też mięli kręcone włosy i jasną twarz. Fryzury kobiet stały się większe i dziwniejsze. Najdziwniejsze miały metr długości z piórami i owocami.

W 19 wieku fryzury stały się mniej spektakularne. Włosy mężczyzn stały się krótsze i brody i wąsy stały się popularne.

W 20 wieku moda stała się ważniejsza dla zwykłych ludzi. W 1920r. makijaże kobiet stały się bardziej kolorowe, a ubrania stały się jaśniejsze i mniej formalne. Po 1950r. skóra ludzi była ciemniejsza, ponieważ opalanie stało się popularne. Podczas tego wieku fryzury mężczyzn stały się krótsze, potem dłuższe, a potem znowu krótsze! W 1960r. włosy mężczyzn były zazwyczaj dłuższe od włosów kobiet.

Obecnie są różne mody. Widzisz ludzi z farbowanymi wlosami, włosami "na jeża", ogolonymi głowami. Kolczyki stały sie modne w obu płciach i możesz zobaczyć przebite brwi, nos, wargi i język!
1 5 1