Odpowiedzi

Najlepsza Odpowiedź!
  • Użytkownik Zadane
2010-04-13T17:27:51+02:00
Ile zaplacil
2zł*120kg=240zł
sprzedasz ze zyskiem
40%*120=48
2zł*30%=60gr
2zł+60gr+2,6zł
48*2,6=124,8
120-48=72
2zł*20%=40gr
2zl+40gr=2,4zł
2,4zł*72=172,8
124,8+172,8=297,6zł
ile zarobił
297,6-240=57,6zł
daasz najj
45 4 45