Odpowiedzi

2010-04-13T17:39:58+02:00
Kiedy byłem sam w domu, słyszałem tylko ciszę. Co chwilę mój kot zamruczał agresywnie. W takich sytuacjach włączam komputer i gram, ale wtedy pośród ciszy wolałem przeczytać książkę, którą bardzo pragnąłem przeczytać. I się udało. Zdziwiło mnie to, ponieważ 300 stron podobno długo się czyta, ale nie dla mnie. Sprawia to cisza i spokój. Później po przeczytaniu układałem wiersze. Wychodziły mi śmieszne a czasami poważne wiersze, prozy. Kiedy skończyły mi się pomysły na 'zabicie' nudy, bawiłem się ze swoim kotkiem. Na szczęście długo to nie trwało, wrócili rodzice.
29 1 29
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T17:41:42+02:00
W moim domu zapada cisza wtedy,gdy wszyscy odpoczywają po ciężkiej pracy.
Mój tata i moja mama bardzo wcześnie wstają do pracy.My też idziemy do szkoły.Gdy wszyscy przychodzą do domu są zmęczeni ale najbardziej rodzice.Jemy obiad rozmawiamy co działo się w szkole i pracy.Następnie wszyscy zabieramy się do pracy w domu.Mama i siostra sprzątają dom a tata i ja sprzątamy podwórko.Gdy wszystko skończymy siadamy na kanapie włączamy telewizor i odpoczywamy.
Własnie wtedy panuje cisza i spokój po ciężkiej pracy.


43 4 43
2010-04-13T17:42:06+02:00
Pewnego dnia w moim domu zapadla cisza. Bardzo sie balam. Bylam sama w domu. rodzice wyszli do pracy a ja zostalam sama w domu. Nie wiedzialam co mam robic.
po chwili uslyszalam szmery. zza kanapy dochodzily cichutkie glosiki. Balam zajrzec sie za kanape. W koncu przelamalam strach i spojrzalam co zdieje sie za siedzeniem. Zobaczylam male krasnoludki, ktore sie klocily. Najpierw nie wierzylam wlasnym oczom lecz potem zrozumialam ze to dzieje sie na prawde. Krasnoludki spostzregly mnie po chwili. Jeden z nich przedstawil sie: Nazywam sie Gutek. Zaniemowilam. Nie moglam wykrzsztusic z siebie ani slowa. Krasnoludki zaczely po ciuchu chichotac. Jeden z nich opowiedzial mi ze gdy zostaje sama w domu lub wszyscy wychodza one plinuja domu. zagladaja w dziury, do lodowki. Juz wiedzialam co sie stalo z moja kanapka ze szkoly. Ni wiezrylam wlasnym oczom. Pobawilam sie troche z nimi gdy odzyskalam glos. Nagle usylsalismy dzwonek do drzwi. Krasnale uciekly a ja z zadowoleniem otworzyalm drzwi. Nie powiezdialam mamie bo i tak by mi nie uwierzyla. teraz zawsze gdy zostaje sama krasnale wychodza i baiwa sie ze mna w ciuciubabke.
Zawsze warto zajrzec co ma sie za kanapa, fotelem czy pod lozkiem ;p
18 2 18