Odpowiedzi

2010-04-13T18:04:46+02:00
Katastrofa która wydarzyła się w Smoleńsku to potężny cios dla polaków i całej naszej Ojczyzny. Straciliśmy wybitnych polaków których nie da się zastapić. Nasza cała polska elita zginęła i nie powróci już więcej. Wszyscy którzy tragicznie zginęli zostawili swoje rodziny. Byli niezastapieni dlatego Polska już nigdy nie będzie taka sama. Prezydent i inni lecieli aby złożyć hołd ofiarom zbrodni katyńskiej a samych siebie złożyli w ofierze. Zginęli tragicznie lecz na zawsze pozostana w naszej pamięci.
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T18:06:41+02:00
Tragedia pod Smoleńskiem była okropna. Samolot lądując posypał sie na kilkadziesiąt części. Okropnie musiało być w śrkodku samolotu, no bo co oni tam czuli? Przeciesz była to śmierć w męczarniach (mogli też umierać przez "zjadanie ich żywcem ogniem").Moim zdaniem to jest wielka tragedia dla naszego narodu Polskiego. Pada u niktórych pytanie: i co dalej z Polską będzie? Polska będzie i żyć będzie.
2010-04-13T18:09:13+02:00
Moim zdaniem jest to tragedia na skalę światową. Zginął nie tylko prezydent z małżonką ale jednocześnie wiele ważnych osobistości naszego kraju. Polska w tym dniu została potężnie osłabiona. I według mnie wielkim gestem ze strony przedstawicieli innych państw było ogłoszenie żałoby w swoich krajach. Sądzę że zostawi to nie zatarty ślad w historii Polski. Uważam że wszyscy powinniśmy zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, w którym tak wiele zarzucaliśmy zarówno prezydentowi Kaczyńskiemu jak i innym politykom i pamiętać, że ofiary to nie tylko politycy, generałowie, księża przedstawiciele różnych organizacji ale przede wszystkim ludzie.