Odpowiedzi

2010-04-13T18:19:33+02:00
We wtorek 22 grudnia br. na drodze Jonkowo-Olsztyn miał miejsce wypadek samochodu osobowego marki Mitsubishi. Kierujący pojazdem zjechał na lewe pobocze drogi i uderzył w drzewo. Pomimo resuscytacji prowadzonej przez strażaków i zespół ratownictwa medycznego poszkodowany zmarł. Przyczynę wypadku bada policja. Tego dnia wieczorem na lokalnych drogach było bardzo ślisko. Padał deszcz, który zamarzał na jezdni. W interwencji braly udział dwa zastępy OSP Jonkowo oraz zastęp JRG1 PSP w Olsztynie.
2 5 2
Najlepsza Odpowiedź!
2010-04-13T18:31:37+02:00
Pewnego dnia Dawid jak co dzień wyjeżdżał do swojej pracy. Ruch na drodze był dosyć duży, ponieważ ludzie wyjeżdżali ze swojego miasta na letni wypoczynek. Dawid był w dobrym humorze więc nie był smutny i nie spodziewał się wypadku lub innego nieszczęścia na drodze. Za nim było słychać syreny policyjne i trąbienie klaksonów. Dawid nie wiedział co się dzieje więc popatrzył na lusterko i zobaczył policje która ściga kierowce. Uciekinier jechał dość szybko i nie zwracał uwagi co się dzieje na drodze. Dawid zjechał nieco na pobocze aby było bezpieczniej i był bardzo zdruzgotany. Uciekinier niestety uderzył o innego kierowce i wpadł prosto na auto Dawida. Na szczęście nikomu nic się nie stało, a przestępca został złapany i ukarany.


One day David every day he went to his work. Traffic on the road was quite large, because people were leaving the city from his summer vacation. David was in a good mood so I was not sad and did not expect an accident or other calamity on the road. Behind him could hear police sirens and honking horns. David did not know what is happening so looked at the mirror and saw the police chasing a driver. Fugitive went fairly quickly and do not pay any attention to what is happening. David drove a bit on the side of the road that was safer and was very devastated. Fugitive unfortunately hit the other driver and the car came straight at David. Fortunately nothing serious happened, and the offender was caught and punished.


Jeszcze jedno:

W sobotę miała miejsce tragedia w Smoleńsku. Rozbił się samolot rządowy który wiózł prezydenta, jego żonę, całe dowództwo sił zbrojnych, ważnych polityków i innych ludzi. Maszyna rozbiła się doszczętnie. Samolot rozbił się 2 kilometry przed lotniskiem Niestety nikt nie przeżył katastrofy, a w Polsce ogłoszono żałobę narodową i w innych krajach też. Ciała znaleziono i większość z nich zostały z identyfikowane.

On Saturday, the tragedy took place in Smolensk. Crashed plane which was carrying government president, his wife, the entire command of the armed forces, politicians and other important people. The machine broke down completely. The plane crashed 2 km from the airport Unfortunately, no one survived the crash, and Poland announced national mourning and in other countries too. Bodies were found and most of them have been identified.
3 4 3