Odpowiedzi

2010-04-13T20:02:15+02:00
2010-04-13T20:02:22+02:00
2010-04-13T20:02:59+02:00
A) 288:24=12
Odp. Miesięcznik w prenumeracie kosztuje 12zł.
b) 24 *14 = 336 336-288=48zł
Odp. Można zaoszczędzić 48zł